Nie masz produktów w koszyku

Mijami

Miejsce, w którym zrealizujesz swoje wymarzone wnętrze!

minimalistyczna półka

 

W naszym sklepie proponujemy meble i wyposażenie do wnętrz nowoczesnych, loftowych i minimalistycznych. Polecamy gotowe propozycje mebli sypialnianych, do salonu, serię młodzieżową oraz materacy.

Codziennie pracujemy nad nowymi kolekcjami mebli, dlatego korzystając z naszych propozycji, znajdziesz rozwiązania do każdego wnętrza. Jeśli masz pomysł na swój mebel, a nie widzisz go w sklepie online - napisz do nas! Wykonamy go dla Ciebie na zamówienie.

Wszystkie meble są produkowane przez nas, a użyte do produkcji materiały są starannie wyselekcjonowane i najwyższej jakości. Jest to szczególnie istotne w przypadku naturalnych mebli drewnianych.

Oprócz mebli seryjnych, dostępnych w naszej ofercie, proponujemy również oferty limitowane, produkty unikalne stworzone z materiałów niedostępnych w ciągłej sprzedaży np. z materiałów rozbiórkowych, czy antyków.

Produkty, które pochodzą od naszych dostawców są zawsze starannie wybierane i testowane pod kątem jakości, zanim trafią do naszej oferty. Dzięki temu dajemy gwarancje, że produkty które znajdziesz w naszej ofercie są na poziomie oferowanym przez renomowane salony sprzedaży w najlepszych cenach.

Jeśli masz pytania, jesteś w trakcie urządzania mieszkania, albo po prostu szukasz nietuzinkowych rozwiązań do swoich wnętrz, napisz do nas – architekci i stolarze Mijami chętnie pomogą Ci zrealizować plany i marzenia.

Zapraszamy do kontaktu!

Zespół Mijami