Nie masz produktów w koszyku

Mijami

Miejsce, w którym zrealizujesz swoje wymarzone wnętrze!

Interior

W naszym sklepie znajdziesz meble i wyposażenie do wnętrz nowoczesnych, loftowych, minimalistycznych, ale nie tylko. Nasza oferta mebli sypialnianych, materacy oraz seria młodzieżowa sprawią, że znajdziecie u nas również rozwiązania do każdego wnętrza. Co więcej, jeśli masz pomysł na swój mebel, ale nie widzisz, go w gotowej ofercie, możesz napisać do nas, a wykonamy go dla Ciebie na zamówienie.

Nasza oferta jest w ciągłej rozbudowie, dlatego warto do nas wracać. Nasze produkty jeszcze nieraz was zaskoczą

Wszystkie meble dębowe są produkowane przez nas,co daje pewność, że użyte do produkcji materiały są starannie wyselekcjonowane już na wstępnych etapach produkcji, co jest szczególnie istotne w przypadku naturalnych mebli drewnianych. Oprócz mebli seryjnych, dostępnych w naszej ofercie, będziemy też przygotowywać oferty czasowe, produkty unikalne stworzone z materiałów niedostępnych w ciągłej sprzedaży np. z materiałów rozbiórkowych, antyków itp.

Produkty, które pochodzą od naszych dostawców są zawsze starannie wybierane i testowane pod kątem jakości zanim trafią do naszej oferty. Dzięki temu, możemy zagwarantować Ci, że kupujesz produkty na poziomie oferowanym przez renomowane salony sprzedaży w najlepszych cenach. W naszym sklepie znajdziesz tylko rzeczy, które sami chcielibyśmy mieć w domu.

Jeśli masz jakieś pytania, jesteś w trakcie urządzania mieszkania albo po prostu szukasz nietuzinkowych rozwiązań do swoich wnętrz, napisz do nas - chętnie staniemy się częścią twojej podróży.

 Życzymy udanych zakupów

Zespół Mijami