Nie masz produktów w koszyku

Leon

Dostępność Na magazynie

1 099,00 zł

Quick Overview

Leon jest do usług, jeśli szukasz oryginalnej ławy do swojego pokoju. Pod kawę, herbatę czy aby wyciągnąć nogi jest jak znalazł. Leon to rozrywkowy chłopak, choć głowę ma mocną. Zaliczy z tobą każdą domówkę, ale zawsze będzie ostatnim, który jeszcze stoi na nogach. Po czasie sam uznasz, że najlepiej znosi trudny długiego imprezowania. Rozlane drinki i rozgniecione chrupki, dla Leona kaszka z mleczkiem. Wystarczy dobrze o niego zadbać, aby mieć towarzysza na całe życie, o takich dziś nie łatwo, ale Leon może być twój.

* Required Fields

1 099,00 zł
Ilość:*

Details

Leon jest do usług, jeśli szukasz oryginalnej ławy do swojego pokoju. Pod kawę, herbatę czy aby wyciągnąć nogi, jest jak znalazł. Leon to rozrywkowy chłopak, choć głowę ma mocną. Zaliczy z tobą każdą domówkę, ale zawsze będzie ostatnim, który jeszcze stoi na nogach. Po czasie sam uznasz, że najlepiej znosi trudny długiego imprezowania. Rozlane drinki i rozgniecione chrupki, dla Leona kaszka z mleczkiem. Wystarczy dobrze o niego zadbać, aby mieć towarzysza na całe życie, o takich dziś nie łatwo, ale Leon może być twój.

Wysokiej klasy industriualna, loftowa ława wykonana z litego dębu oraz stali malowanej proszkowo. Występuje także z blatem z płyty strukturalnej w kolorze białym lub czarnym.

Jeśli podoba Ci się Leon, ale chciałbyś go mieć w innym rozmiarze, napisz do nas by otrzymać indywidualną wycenę.

Specyfikacja techniczna:

Ława loftowa Wysokość: 40 cm
Blat dębowy olejowany 2 cm
Nogi stalowe
Malowanie proszkowe
Ręcznie wykonany

Write Your Own Review

Oceniasz: Leon

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.