Nie masz produktów w koszyku

Bruno

Dostępność Na magazynie

1 199,00 zł

Quick Overview

Bruno to idealny stół do kuchni lub salonu z aneksem kuchennym. Jegomość o smukłej sylwetce doskonale czuje się w mniejszych pomieszczeniach, a ze względu na swoje nieduże gabaryty, łatwo znaleźć dla niego miejsce przy ścianie lub we wnęce. Możemy zagwarantować, że Bruno będzie uczynny i dzielny, stojąc w wybranym dla niego miejscu. Jego solidnie naoliwione ciało jest odporne na rozlane napoje czy rozsmarowane jedzenie. Standardowa wysokość Bruna to 75 cm, ale na życzenie możemy dostosować go do wysokości hokerów, aby mógł służyć jako stół barowy.

* Required Fields

1 199,00 zł
Ilość:*

Details

Bruno to idealny stół do kuchni lub salonu z aneksem kuchennym. Jegomość o smukłej sylwetce doskonale czuje się w mniejszych pomieszczeniach, a ze względu na swoje nieduże gabaryty, łatwo znaleźć dla niego miejsce przy ścianie lub we wnęce. Możemy zagwarantować, że Bruno będzie uczynny i dzielny, stojąc w wybranym dla niego miejscu. Jego solidnie naoliwione ciało jest odporne na rozlane napoje czy rozsmarowane jedzenie.

Jeśli szukasz ponadczasowego, industriualnego stołu do salonu, jadalni lub kuchni będzie to stół dla Ciebie. Loftowy charakter, olejowany dębowy blat, mocne, stalowe nogi, czy można mieć coś więcej?

Występuje w wersji z blatem z płyty strukturalnej w kolorze białym lub czarnym. Standardowa wysokość Bruna to 75 cm, ale na życzenie możemy dostosować go do wysokości hokerów, aby mógł służyć jako stół barowy.

Jeśli podoba Ci się Bruno, ale chciałbyś go mieć w innym rozmiarze, napisz do nas by otrzymać indywidualną wycenę.

Specyfikacja techniczna:

Stół loftowy
Wysokość: 75 cm
Blat dębowy olejowany 2 cm
Nogi stalowe
Malowanie proszkowe
Ręcznie wykonany

Write Your Own Review

Oceniasz: Bruno

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.